Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Kakashi Hatake
Mar Iun 02, 2009 8:06 pm Scris de Admin

» Sasuke Uchiha
Mar Iun 02, 2009 7:57 pm Scris de Admin

» YYH in general
Mar Iun 02, 2009 7:35 pm Scris de Admin

» Poze din Inuyasha
Mar Iun 02, 2009 7:22 pm Scris de Admin

» Yuki&Shuichi-persoane posesive sau nu?
Mar Iun 02, 2009 7:09 pm Scris de Admin

» Poze din Gravitation
Mar Iun 02, 2009 7:03 pm Scris de Admin

» Parere generala despre Gravitation
Mar Iun 02, 2009 6:58 pm Scris de Admin

» Poze din anime...
Lun Iun 01, 2009 7:44 am Scris de Admin

» Sakura Haruno
Lun Iun 01, 2009 7:34 am Scris de Kagome Higurashi

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Aprilie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

YYH in general

In jos

YYH in general

Mesaj  Hollywood Angel la data de Dum Mai 31, 2009 2:32 pm

Mie una mi-aplacut YYH...A fost printre anime-urile mele pref(pe locul 5)...Dar nush nu se bazeaza pe ceva normal...Nu are un pct sigur de plecare...E mai mult o joaca de-a cucerirea regatului... Shocked Sad Am fost socata....Atunci nu eram destul de mare ca sa inteleg adevarata importanta... lol! dar acum cred ca ar trebui s-o lase mai incet fiindca nu vor ajunge nicaieri...asta e parerea mea.. 🎅Si toate acele batalii...E mai rau ca in InuYasha...Ce pot sa zic...Se dubleaza chestiile care apar in IY si apar si altele....Ca personaj principal il admir pe Yusuke fiindca e un baiat de treaba...Kuwabara ec am guraliv...Botan de asemenea...Cand se enerveaza seamana cu Kagome...Nu stiu daca marea majoritate intelegeti asta fiindca sunteti la o varsta destul de inapoiata... flower Dar credeti-ma ca daca ajungi sa cunosti adevarata fata a animeurilor vei fi de-a dreptul impresionat...Toate acele masti care se ascund in spatele fetelor lor...Nu mi se pare normal...Ar trebui sa fie sinceri...Mai ales fetele...Botan e foarte dragutza sub masca ei(de asemenea si Kagome)dar cand incep(ambele)sa-si arate adevarata fata...Nu pot exprima in cuvinte lucrurile astea...E greu de inchipuit...Dar sper ca intr-o zi ceva sa se schimbe...Din pct de vedere artistic personajele sunt desenate bn...Uneori haioasa...merita atentie....dar nu destula...Yo i-as da nota 8-8,5...Nu sunt ink sigura...Dar voi?
Hollywood Angel

Data de înscriere : 31/05/2009
Varsta : 23
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: YYH in general

Mesaj  Kagome Higurashi la data de Lun Iun 01, 2009 7:31 am

YuYuHakusho este anime-ul meu preferat si al 2-lea pe care l-am vazut...Mi-a placut foarte mult si imi place si acuma...Ma motiveaza...Nu pot sa cred ceea ce spui despre YYH...E cel mai tare anime din lume...Il ador...:X I love you I love you I love you Mai ales pe Kurama si Hiei...Si Yusuke(seamana cu cnv drag mie) Wink lol!
Kagome Higurashi
Admin

Data de înscriere : 30/05/2009
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

YYH in general

Mesaj  Admin la data de Mar Iun 02, 2009 7:35 pm

Iertati'ma ca'mi exprim si yo parerea Laughing dar nush...YYH a fost mereu pt mn un anime care n'ar trebui vazut de copiii sub limita de varsta si nu pentru ca e o prostie dar e un anime plin de lupte si batai in care oamenii ajung plini de sange lucru care te inspaimanta Shocked ,te face sa ramai masca in fata televizorului si chiar marcat,iarta'ma Cris dar nush cum poate un anime ca asta sa fie animeul tau preferat,daca ai putea sa ne explici si noua lol! ?
Admin
Admin

Data de înscriere : 30/05/2009

Vezi profilul utilizatorului http://animefusion.forumotion.net

Sus In jos

Re: YYH in general

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: